Kategoriler

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Kargodan teslim alınmayan ve bekletilen ürünlerde iade söz konusu değildir. Kargo fiyatı nedeniyle teslim alınmayarak firmamıza geri gelen ürünlerin para iadesi gidiş ve geliş kargo ücretleri kesilerek yapılacaktır.

Boya makinası veya tabancaların iadesinde makina ve tabanca (lar) ın kullanılmamış, açılabilir ve ayrılabilir kısımlarının kapak, ünite vs açılmamış olması gereklidir. Bir veya birkaç kısmı açılmış, içerisinden boya geçmiş, dış kısmı boya olmuş ürünler sıfır ürün olmaktan çıkmış olacağı için iadesi mümkün değildir. Ürün hatalı veya arızalı ise garanti koşulları çerçevesinde iade değil onarım yaptırmanız gerekmektedir.

UA-230795504-1